Müller Mix

Mix ovocný to je spousta velkých kousků ovoce v bohaté polevě, která je oddělena od jogurtu a dává vám možnost smíchat si na každé lžičce skvělou chuť ovoce s lahodným jogurtem tak, jak se vám zrovna zachce. Pochutnat si také můžete křupinkových Mixech a jeho neodolatelných čokoládových cereáliích, které jsou odděleny od jogurtu, aby zůstaly krásně křupavé až do okamžiku, kdy se rozhodnete míchat.

Kromě ovocných a křupinkových Mixů můžete vyzkoušet Mix World Edition. Jde nový koncept jogurtů Mix, který kombinuje výjimečnou chuť výrobku a emocionální zážitek spojený s různými světovými destinacemi, jako New York, Maroko nebo Hawaii. V rámci této výrobkové řady představujeme zcela unikátní napěněnou jogurtovou hmotu "aero" s 8 % tuku doplněné o zajímavou příchuť meruňka na medu (Greece) nebo cereálie s mandlemi (Maroko).

Pro kluky i holky jsme připravili řadu jogurtů Mix pro děti, které kombinují naše nejlepší příchutě krémových jogurtů obsahujících živé jogurtové kultury s netradičními křupavými cereáliemi. Maminky jistě ocení, že tyto nové jogurty obsahují živé jogurtové kultury a také vápník důležitý pro zdravý růst kostí.

Několikrát do roka také můžete vyzkoušet příchutě v rámci Limitované edice, která uspokojí i ty největší "fajnšmekry".

Mix ovocný

Mix křupinkový

Mix World Edition

Mix pro děti